Priežiūra

Priežiūra

Amulette menstruacinę taurelę visuomet laikykite švarią! Reguliariai ją išplaukite švelniu bekvapiu muilui ir šiltu vandeniu. Būtina itin gerai praskalauti tekančiu vandeniu, nes likę muilo likučiai gali sudirginti makštį.

 

Jeigu jūs esate viešajame tualete, patariame turėti geriamojo vandens buteliuką, kad galėtumėte praskalauti taurelę: išsiimkite menstruacinę taurelę, išpilkite turinį į unitazą, gerai praskalaukite geriamu vandeniu ir vėl įsidėkite Amulette. Tokiu išskirtiniu atveju, pvz. keliaujant, kai nėra galimybės tinkamai išplauti taurelę, galima naudoti ir intymios higienos drėgnas servetėles. Kitą kartą, kai jau būsite namuose, pasistenkite itin kruopščiai išplauti savo Amulette.

 

Amulette taurelės žiedą patariame valyti švelniu šepetėliu. Jeigu pageidaujate, galite taurelės vidinę pusę išversti į išorę ir švariai ją išvalyti. Po taurelės žiedu esančios smulkios skylutės, dėl kurių išėmimo metu išvengiama prisisiurbimo, visuomet privalo būti itin švarios. Jeigu būtina, galima tiesiog paprasčiausia siuvimo adata išvalyti skylutes.

 

Bėgant laikui ir nuolat naudojama, Amulette menstruacinė taurelė gali šiek tiek pakeisti spalvą, bet tai visiškai neveikia taurelės efektyvumo. Spalvą galima grąžinti sterilizavimo skysčiu (plačiau info žemiau, B).

 

Jeigu pastebite nors kokius įplyšimus ar bet kokius kitus pakitimus, rekomenduojama nedelsiant pakeisti taurelę į naują Amulette taurelę.

Jeigu mėgstate pedantišką švarą, pasirinkite vieną iš papildomų Amulette priežiūros būdų:

  1. Įdėkite Amulette į pasirinktą indą su vandeniu ir pavirkite 5 – 7 minutes. Taurelė turi būti pilnai apsemta vandeniu ir panirusi. Nevirinkite sausai!
  2. Panardinkite Amulette į sterilizavimo skystį (>5% natrio hipochloritas, t.y. hipochlorinės rūgšties natrio druska. Natrio hipochlorito tirpalai naudojami odontologijoje kaip dezinfektantai ir balinimo medžiaga), palaikykite 7 – 10 minučių. Laikykitės gamintojo rekomendacijų. Neviršykite sterilizavimo laiko.
  3. Panaudokite garų sterilizatorių.

Amulette priežiūrai niekuomet nenaudokite žemiau lentelėje pateiktų priemonių!

!Benzino pagrindu pagamintų medžiagų, pvz., vazelino
!Eterinių aliejų, pvz., arbatmedžio aliejaus
!Šiurkščių valymo priemonių, šepečių
!Aromatizuotų muilų
!Indų plovimo priemonių

 

Išplautą ir nusausintą Amulette menstruacinę taurelę laikykite specialiame dėkliuke, kurį įsigijote kartus su taurele. Griežtai draudžiama Amulette taurelę laikyti plastikiniuose maišeliuose ar sandariuose (hermetiškuose) induose.

Laikykite savo Amulette vaikams ir gyvūnams (ypač graužikams) nepasiekiamoje vietoje.