Nemalonūs pojūčiai

Nemalonūs, nepatogūs pojūčiai galimi dėl kelių priežasčių:

 1. Išėmimas

Jeigu sunku išsiimti Amulette taurelę, pirmiausia Jums reikia atsipalaiduoti. Pasistenkite nusiraminti, nepanikuokite. Kol taurelė yra makštyje, ji yra stipriai laikoma makšties raumenų pagalba. Jūsų pačios stresas ir įsitempimas dar stipriau laiko taurelę ir dėl to sunku ją išsiimti.

Viršutinės makšties dalies perėjimas į gimdą yra tik plaukų segtuko galvutės dydžio, todėl Jūs tikrai „nepamesite“ Amulette taurelės „savyje“. Taurelė yra itin lanksti bei švelni, todėl Jums tikrai nepadarys jokių vidinių sužeidimų.

Kai norite išsiimti Amulette, labai svarbu atsipalaiduoti. Skirkite truputį daugiau laiko sau, ypač jeigu tik pradedate naudoti taurelę ir dar neturite pakankamai patirties bei įgūdžių. Dar kartą perskaitykite skyrių Kaip naudoti?/Kaip išsiimti Amulette. Prisiminkite, kad žymiai lengviau taurelę įsidėti bei išsiimti atsitūpus.

Jeigu pirštais nepasiekiate Amulette kotelio, makšties raumenimis „stumkite“ ją tol, kol taurelė išslys žemyn. Stūmimo judesius kartokite tiek kartų, kiek reikia. Kol „stumiate“ žemyn, galite pajusti, kad Amulette lyg ir pakyla aukštyn, tačiau po 5 – 8 „stūmimų“ ji pradės judėti žemyn.

 1. Kotelis

Kotelis neturi būti išlindęs iš makšties.

Daugelis moterų mano, kad kotelis yra per ilgas. Neskubėkite jo nukirpti, kol tiksliai nesuvokėte, koks kotelio ilgis Jums būtų idealus. Jeigu kotelis dirgina ir erzina išorinius lytinius organus, tuomet jis tikrai Jums yra per ilgas.

Tiesa, kai kurioms moterims reikia nukirpti netgi visą taurelės kotelį. Bet būkite atsargi ir nukirpkite visą kotelį tik tada, kai įsitikinsite, kad Amulette taurelę galėsite išsiimti suimdama už taurelės dugnelio.

Jeigu jaučiate bet kokį diskomfortą sėdėdama, vaikščiodama ar jaučiate lyg žnybtelėjimą, tuomet Jums tikrai reikia patrumpinti Amulette kotelį.

06

Pratekėjimas.

Išskyrų pratekėjimas galimas dėl kelių priežasčių:

 • Neteisinga taurelės padėtis: tai dažniausias atvejis, kurio metu Amulette yra neteisingai įdėta į makštį, ji yra per žemai ir neapglėbia gimdos kaklelio iš visų pusių. Dar kartą perskaitykite skyrių Kaip naudoti?/Kaip įsidėti Amulette.
 • Kotelis: įsitikinkite, jog Amulette taurelės kotelis pritaikytas būtent Jums. Dar kartą perskaitykite informaciją Kotelis.
 • Prisisiurbimo efektas: patikrinkite, ar Amulette teisingai priglunda prie makšties sienelių:
  • įsidėjus taurelę, pirštu apveskite aplink ją ir įsitikinkite, kad Amulettevisiškai „išsiskleidusi“, nes įdėjimo metu ji sulenkiama U raidės arba kriauklės forma;
  • suimkite Amulette dugnelį ir vos vos pasukiokite;
  • suspauskite Amulette sutraukdama makšties ir tarpvietės raumenis.
 • Amulette dydis: jeigu Jūs naudojate S dydžio Amulette taurelę, kuri nuolat juda makštyje ar praleidžia išskyras, greičiausiai Jums reikia M dydžio Amulettetaurelės.
 • Higieniniai paketai, tamponai: jeigu, pvz., naktį, naudojate kitas higienos priemones, o ryte įsidedate Amulette, tuomet galimas nežymus tepimas, nes per naktį makšties sienelės pasidengė išskyromis, kurios natūraliai turi nutekėti net ir įdėjus taurelę.