Koki dydį pasirinkti?

WhatsApp Image 2020-06-16 at 09.57.46 (1)

Amulette dydžiai

Dydis „M“

Makšties audiniai ir dubens organų būklė natūraliai su amžiumi silpnėja, todėl moterims, vyresnėms nei 30 metų rekomenduojama naudoti „M“ dydžio Amulette taurelę. Pavyzdžiui, „M“ dydžio Amulette talpina 3 kartus daugiau išskyrų nei reguliaraus dydžio paketai ar tamponai ir talpina tiek pat, kiek super extra dydžio naktiniai paketai.

Dydis „M“ taip pat rekomenduojamas moterims, kurios gimdė natūraliai neatsižvelgiant į jų amžių.

Dydis „S“

Šio dydžio menstruacinė taurėle skirta jaunoms merginoms ir moterims iki 30 metų. Šis dydis gali tikti ir moterims vyresnėms nei 30 metų, kurioms buvo atliktos makšties chirurginės operacijos, taip pat moterims, kurios stiprina raumenis aktyviai atlikdamos jogos, kalanetikos, pilates, kėgelio pratimus, šokdamos ar kitaip sportuodamos.

Kuomet dienos yra „lengvos“, Jūs visos galite naudoti „S“ dydžio Amulette, nes taurelė neįtakoja natūralios gleivinės ir nesukelia sausumo pojūčio kaip tamponai.

Taurelių parametraiTūrisSkersmuoIlgisKotelio ilgis*

Dydis „S“  

20 ml

40 mm

47 mm  

27 mm

Dydis „M“

30 ml

45 mm

52 mm

22 mm

*Kotelį galite tiesiog sutrumpinti nukirpdama žirklėmis ir taip pritaikyti sau individualiai. Kaip tai atlikti skaitykite skiltyje Nemalonūs, nepatogūs pojūčiai / Kotelis.

Koki Amulette dydį pasirinkti?

Amullete menstruacinės taurelės dydis yra parenkamas pagal dubens organų tonusą ir būklę. Dubens organų tonusas ir būklė gali skirtis priklausomai nuo jūsų amžiaus, gimdymų pobūdžio bei kiekio, taip pat nuo Jūsų pačios fizinio pasirengimo. Atliktos makšties chirurginės operacijos taip pat turi įtakos pasirenkant taurelės dydį.
 
Amullete menstruacinė taurelė yra 2 dydžių: dydis „S“ ir dydis „M“. Skirtumas tarp dydžio „S“ ir dydžio „M“ yra labai mažas – tik 10 ml – tačiau jis yra esminis.
 
Pasirinkite Jums tinkamą Amulette menstruacinės taurelės dydį pagal lentelėje pateiktą aprašymą:
 
Ar esate gimdžiusi?Esu jaunesnė nei 30 metųEsu vyresnė nei 30 metų
NeSM
Taip, esu gimdžiusi natūraliaiMM
Taip, man buvo atliktas Cezario pjūvisSM
Amulette-taurele-s-dydis
Amulette-taurele-m-dydis