Apie medicininį silikoną

Apie medicininį silikoną

Medicininis silikonas puikiai dera su žmonių ir gyvūnų audiniais ir organizmo skysčiais.Tai vadinama biologiniu suderinamumu. Ši medžiaga yra inertiška ir plačiai naudojama medicinos prietaisams gaminti (implantai, tvarsčiai, drenai, kateteriai, kūdikių čiulptukai, dantų šepetėlių šereliai, maitinimo vamzdeliai, plombos, prezervatyvai, ir kt.). Medicininis silikonas taip plačiai naudojamas medicinoje todėl, kad atlaiko itin aukštą temperatūrą sterilizacijos metu, yra netoksiškas ir nedalyvauja cheminėse reakcijose. Medicininis silikonas yra minkštas ir lankstus, todėl idealiai priglundaprie žmogaus odos ar minkštųjų audinių.

 

Amulette pagaminta tik iš sertifikuoto medicininio silikono be latekso, ant kurio glotnaus paviršiaus nesikaupia JOKIOS bakterijos, silikonas nesugeria JOKIŲ skysčių, nesugeria kvapų. Medicininis silikonas nekeičia ir neveikia natūralios makšties mikrofloros, nesukelia alergijos.

 

Medicininiam silikonui netaikomas joks galiojimo terminas, tačiau Amulette gamintojas rekomenduoja naudoti 20 metų nuo pagaminimo datos.