EKO nauda

Ekologija

Protinga Moteris yra ne tik graži bei žavi, ji taip pat išmintingai rūpinasi savo sveikata ir aplinka. Amulette taurelė gali tapti Jūsų pačios amuletu ir patikima apsauga. Naudodama Amulette menstruacinę taurelę Jūs tapsite dar labiau Draugiška Gamtai, bei tkėtina, kad sutaupysite naujiems bateliams!

Taip, Amulette tikrai galima pavadinti EKOLOGIŠKA ir draugiška aplinkai. Jūs nebeteršite gamtos kiekvieną mėnesį išmesdama krūvas tamponų ir paketų.

  • Kiekviena planetos moteris vidutiniškai sunaudoja apie 20 tamponų ar paketų kiekvieno ciklo metu!
  • Kiekviena moteris per savo gyvenimą sunaudoja daugiau nei 12.000 vienkartiniu higienos priemonių.
  • Vien tik Lietuvoje kasmet sunaudojama virš 270 milijonų vienkartinių higienos priemonių.

Kas mėnesį naudojant vienkartines higienos priemones susidaro kalnai šiukšlių, kurios teršia mūsų aplinką, pūna bei skleidžia bjaurų kvapą, kuriuo kvėpuojame mes pačios ir mūsų vaikai.

O viena, ta pati Amulette menstruacinė taurelė gali būti naudojama net iki 20 metų. Pasirinkdama Amulette Jūs ne tik suteiksite apsaugą sau, bet ir apsaugosite Gamtą.

Ekonomija

Taip, naudoti Amulette yra labai EKONOMIŠKA. Tą pačią Amulette menstruacinę taurelę galima naudoti kelerius metus, o tai taupu ir nebereikia rūpintis įvairiomis higienos priemonėmis kiekvieną mėnesį.

Atsižvelgiant į vidutinį vienkartinių higienos priemonių sunaudojimą, kiekviena mergina ar moteris Lietuvoje išleidžia nuo 100 iki 150 litų kasmet. Vadinasi, jau po pusmečio investicija į Amulette atsipirks ir su kaupu, nes šią taurelę Jūs naudosite mažiausiai dar kelerius metus.

Kaip matote, Amulette menstruacinė taurelė yra ne tik išmanus daikčiukas, bet ir puiki investicija į patogumą, garantuotą apsaugą, ekologiją bei santaupas.