Ginekologo komentaras

fc2530aae6f3facacda0cf58d1611458_XL

Ieva Girdvainienė
Akušerė, Tėvystės mokyklos „Gandro lizdas“ įkūrėja

Ievos nuomone, menstruacinė taurelė yra sveika ir inovatyvi higienos priemonė ne tik palengvinanti moters menstruacijas, bet ir padedanti išsaugoti gamtą. Rinkdamiesi higienos priemones mes turėtume atsižvelgti į sėkmingą Skandinavijos pavyzdį, kur menstruacinė taurelė yra viena populiariausių alternatyvų.

Akušerė, Tėvystės mokyklos “Gandro lizdas” įkūrėja Ieva Girdvainienė baigė akušerijos studijas 2009 m. ir pradėjo dirbti “Vilniaus gimdymo namuose” akušere, toliau tęsė studijas LSMU slaugos katedroje ir M. Riomerio universitete sveikatos politikos magistrantūroje.

Metodinės medžiagos ruošimas šeimoms bei lytiškumo ugdymo klausimais, bendravimas su jaunomis moterimis ir mamomis, Ievą skatina nenustoti domėtis naujovėmis, gilintis į naujausius mokslinius tyrimus bei alternatyvius produktus galinčius palengvinti moterų gyvenimą.

Jurate Stanaitiene

Jūratė Stanaitienė
Gydytoja akušerė – ginekologė​

Jūratė Stanaitienė 1978 metais baigė tuometinį Kauno Medicinos Institutą ir įgijo gydytojos akušerės-ginekologės specialybę. 35 metų darbo patirtis apima ginekologinių ligų tyrimus bei gydymą, nėščiųjų priežiūrą, ultragarsinius tyrimus, kontraceptologiją bei kitus išskirtinius moterų sveikatos priežiūros klausimus.

Aukščiausios kategorijos gydytoja Jūratė Stanaitienė dirbo Vilniaus gimdymo namuose, moterų konsultacijose, privačiuose ginekologinuose kabinetuose. Šiuo metu gydytoja dirba Vilniaus m. Antakalnio poliklinikos moterų konsultacijų skyriuje.

„Naujovės mus vilioja ir kartais gąsdina tuo pat metu. Didžiuojuosi savo pacientėmis, kurios yra drąsios naujovėms ir džiaugiuosi kartu su jomis atradus AMULETTE taurelę. Pagaliau mūsų Moterys turi galimybę naudoti visiškai saugią, kokybišką, patikimą ir itin patogią higienos priemonę mėnesinių metu.“ – sako gyd. akušerė-ginekologė Jūratė Stanaitienė.