€37
€27
Kiekis:   
Dydis:
Pristatymas į namus nemokamai
Atsiėmimas iš biuro

PRISTATYMAS Į NAMUS

Kurjeris siuntą Jums pristatys tiesiai į namus ar darbovietę.
Pristatymo laikas - 2-3 darbo dienos bet kur Lietuvoje. Pristatymo laikas skaičiuojamas kuomet yra išsiunčiama siunta, o pirkėjas gauna tai patvirtinantį el. laišką. Siuntos pristatomos darbo dienomis 9 - 17 val.
Nurodykite teisingą telefono numerį, kuriuo kurjeris galės susisiekti su Jumis prieš atvykdamas. Įsitikinkite, kad nurodytas adresas yra teisingas ir atitinka Jūsų buvimo vietą 9-17 val.

 

ATSIĖMIMAS IŠ CENTRINIO BIURO

Amulette nemokamai galite atsiimti mūsų centriniame biure VILNIUJE: UAB Ekolife, Kareivių g. 6, 409 kab., Vilnius (NCBC verslo centras). Darbo laikas: 8-17 val. (pirmadieniais-penktadieniais). Prieš atvykdami susisiekite telefonu 8 698 28830.

ATSIĖMIMAS IŠ ŠIAULIŲ BIURO

UAB Ekolife, Tilžės 66, Šiauliai.
Darbo laikas: 8-17 val. (pirmadieniais-penktadieniais). Telefonas pasiteiravimui: 8 67565677

 

 

Moterų atsiliepimai:

Mano atsiliepimai apie Amulette menstruacinę taurelę patys geriausi. Didelis ačiū Jums ir Rasakila už suteiktą progą ją išmėginti. Su šia taurele jaučiuosi puikiai, jokio diskomforto atrodo, kad iš vis dingo tos nemalonios moteriškos dienos. Naudojimosi instrukcija labai aiški, nekilo jokių nepatogumų taurelę įsidedant ir išsiimant. Rekomenduosiu šią taurelę visoms draugėms. 
Asta Lat - 2017 03 09

Pats geriausias išradimas! Patogu keliaujant, sportuojant, plaukiojant. Dabar galiu ramiai miegoti su menstruacine taurele. Pagaliau nebereikia lakstyt į parduotuvę, netikėtai pasibaigus paketams. Ir svarbiausia, kad kartais ir pamirštu jog sergu, nes taurelė taip prisitaiko ir jos visiškai nesijaučia!!
Vaida - 2016 11 03

Labai geras dalykas. Patogiai jautiesi, tausoji gamta ir pinigus taupai. Pradziai kol priprasi kol teisingai isidesi bet siaip 100 % pasiteisinantis dalykas. Turejau kita pries tai bet palyginus su sita ji daug geresne.Pagaminta is kokybisko silikono, uodegele plonute, neerzinanti, o prie taureles dekliukas kosmetines pavidalo su uztrauktuku. Neturiu prie ko prikibti.
Ana - 2016 07 30 

Išgelbėjot mano atostogas!;) Ačiū -labai patenkinta!Tikrai patogu ir nieko nesijaučia.
Ruta - 2015 06 13

Pats geriausias atradimas! Iš pradžių žiūrėjau skeptiškai, bet dabar galiu drąsai teigti, kad tai pati geriausia priemonė ir jos į paketus ar tamponus nebekeisčiau. Ir dar vienas didžiausių pliusų sportuojant ar einant į baseiną. Amulette, ačiū už labai greitą pristatymą ir kokybišą prekę!
Deimantė - 2015 05 15

Sveiki, naudoju taurelę jau du su puse metų ir nekeisčiau į nieką. Iš tiesų patogu, nevaržo, jokio kvapo, jokio traškesio, sutaupiau tikrai daug pinigų nepirkdama paketų. Įsivaizduokite, jeigu per mėnesį sunaudoji vieną pakuotę, net nebežinau kokia kaina, tarkim, 10 Lt, per 2 su puse metų jau būtų 300 Lt. Taurelė atsipirko dar nesibaigus pirmiems metams. 100% rekomenduoju! Beje, turiu klausimą. Ar mano taurelė dar nesusidėvėjo, po kurio laiko patartina ją keisti?
R.- 2015 01 24

 

Šiandien perskaičiau vieną komentarą, kad gal nieko čia gero. Naudoju jau daugiau kaip metus - NĖRA NIEKO GERIAU. Ypač, jeigu sportuoji. Pabandykit :)
Lina - 2014 04 01

 

Pats didžiausias mano atradimas šiais metais! Negaliu atsidžiaugti, kaip palengvėjo tos dienos.. Pirmą kartą išbandžiau slidinėdama ir visiškai pasiteisino - 100% komfortas. Ačiū Amulettei!
Gabriele - 2014 02 05

 

>> daugiau atsiliepimų... 

Amulette taurelė
 
 
   

Pakuotėje rasite:

 • Amulette menstruacinę taurelę.
 • Specialų dėkliuką.
 • Išsamią naudojimo instrukciją.
 • Mėnesinių ciklo žymėjimo kalendoriuką.

Privalumai:

 • Iki 100 % APSAUGA nuo pratekėjimo ir nepageidaujamo kvapo.

 • NATŪRALIAI prisitaiko prie moters anatomijos.

 • NEMATOMA išoriškai ir NEJUNTAMA kuomet įdėta.

 • SAUGU, juk pagaminta iš minkšto, kokybiško, sertifikuoto medicininio silikono.

 • SVEIKA, nes nesausina gleivinės kaip tamponai, nesukelia prakaitavimo, šutimo bei bėrimų kaip higieniniai paketai.

 • EKOLOGIŠKA ir draugiška aplinkai. Jūs nebeteršite gamtos kiekvieną mėnesį išmesdama krūvas tamponų ar higieninių paketų.

 • EKONOMIŠKA. Tą pačią Amulette mentruacinę taurelę galima naudoti kelerius metus, o tai taupu ir nebereikia rūpintis įvairiomis higienos priemonėmis kiekvieną mėnesį.

 • NEALERGIZUOJA. Tinka jautrioms, alergiškoms moterims, pagaminta be latekso.