Koki Amulette dydį pasirinkti?

Amullete menstruacinės taurelės dydis yra parenkamas pagal dubens organų tonusą ir būklę. Dubens organų tonusas ir būklė gali skirtis priklausomai nuo jūsų amžiaus, gimdymų pobūdžio bei kiekio, taip pat nuo Jūsų pačios fizinio pasirengimo. Atliktos makšties chirurginės operacijos taip pat turi įtakos pasirenkant taurelės dydį.
 
Amullete menstruacinė taurelė yra 2 dydžių: dydis „S“ ir dydis „M“. Skirtumas tarp dydžio „S“ ir dydžio „M“ yra labai mažas – tik 10 ml – tačiau jis yra esminis.

 

 

Pasirinkite Jums tinkamą Amulette menstruacinės taurelės dydį pagal lentelėje pateiktą aprašymą:

Ar esate gimdžiusi? Esu jaunesnė nei 30 metų Esu vyresnė nei 30 metų
Ne S M
Taip, esu gimdžiusi natūraliai M M
Taip, man buvo atliktas Cezario pjūvis S M

Dydis „M“

Makšties audiniai ir dubens organų būklė natūraliai su amžiumi silpnėja, todėl moterims, vyresnėms nei 30 metų rekomenduojama naudoti „M“ dydžio Amulette taurelę. Pavyzdžiui, „M“ dydžio Amulette talpina 3 kartus daugiau išskyrų nei reguliaraus dydžio paketai ar tamponai ir talpina tiek pat, kiek super extra dydžio naktiniai paketai.

Dydis „M“ taip pat rekomenduojamas moterims, kurios gimdė natūraliai neatsižvelgiant į jų amžių.

Dydis „S“

Šio dydžio menstruacinė taurėle skirta jaunoms merginoms ir moterims iki 30 metų. Šis dydis gali tikti ir moterims vyresnėms nei 30 metų, kurioms buvo atliktos makšties chirurginės operacijos, taip pat moterims, kurios stiprina raumenis aktyviai atlikdamos jogos, kalanetikos, pilates, kėgelio pratimus, šokdamos ar kitaip sportuodamos.

Kuomet dienos yra „lengvos“, Jūs visos galite naudoti „S“ dydžio Amulette, nes taurelė neįtakoja natūralios gleivinės ir nesukelia sausumo pojūčio kaip tamponai.

 

Taurelių parametrai Tūris Skersmuo Ilgis Kotelio ilgis*

Dydis „S“  

20 ml

40 mm

47 mm  

27 mm

Dydis „M“

30 ml

45 mm

52 mm

22 mm

*Kotelį galite tiesiog sutrumpinti nukirpdama žirklėmis ir taip pritaikyti sau individualiai. Kaip tai atlikti skaitykite skiltyje Nemalonūs, nepatogūs pojūčiai / Kotelis.
 

 

Daugiau informacijos:

Kas yra menstruacinė taurelė Amulette

Menstruacinių taurelių dydžiai. Išsirinkite sau tinkamą

Menstruacinės taurelės naudojimo instrukcija

Kaip prižiūrėti menstruacines taureles?

Ginekologės komentaras apie menstruacines taureles

Moterų atsiliepimai apie Amulette menstruacinę taurelę